Transformers - Víc, než se zdá

Homepage

O projektu

Stránky MoreThanMeetstheEye.wgz.cz jsem založil v průběhu léta roku 2007, nejen kvůli obrovské popularitě tehdy aktuálního blockbusteru režiséra Michaela Baye Transformers, ale především jako reakci na obecný nedostatek informací ohledně tohoto amerického popkulturního fenoménu v českém jazyce. Už ale jen z mého vybrání pole působnosti – tzn. stránek, které slibují velice jednoduché programování – je myslím dost jasné, že nemám v úmyslu zřídit tu nějakou „Největší českou stránku o Transformers“, ale rád bych se místo vizuálních orgií (na které je tu jistě spousta povolanějších) zaměřil na opravdu co nejširší obeznámení českého internetu s touto komplikovanou mytologií.

Ale právě ty stěžejní informace budou z větší části hlavním kamenem úrazu těchto stránek. Totiž ono slavné „Víc, než se zdá“ jsem si jako motto nevybral jen kvůli jeho hlavnímu významu, ale především z toho důvodu, že informací ze světa Transformers je opravdu víc, než se zdá. Tento transformeří vesmír totiž není jeden, ono je jich hned několik a vzájemně si velice významně odporují. Proto doufám, že jsem systém stránek navrhl natolik přehledný, abyste v něm našli co hledáte. I kdyby se mi to ale opravdu povedlo, tak se pořád nedokážu zbavit dojmu, že jsem si ukousl opravdu příliš velké sousto. V následujících týdnech (měsících, letech) se tedy nejspíš budete setkávat s nedodělanými články, nefungujícími odkazy, články odkazující na jiné, které ale vlastně ještě neexistují, atd.

Přestože je ale tento projekt čistě soukromý (mám k tomu své důvody :) s pomalu ale jistě rostoucí komunitou českých i slovenských návštěvníků tuhle cestu přece nemůžu mlčky brázdit sám. Proto mi jakékoliv vlastní postřehy, recenze hraček, filmů, seriálů či nahlédnutí do vlastních sbírek, posílejte na mtmte@email.cz a vaše články pak budou následně vydány ve Čtenářském blogu.

Závěrem bych rád poděkoval stránkám Webgarden, které mi umožnily zrealizovat tento projekt. Til all are one...
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.