Transformers - Víc, než se zdá

Homepage

Rostoucí komunita

Od samotného spuštění webu se na něm začali objevovat lidé, o kterých jsem myslel, že u nás snad ani neexistují. Chyba lávky; opravdu skalních fanoušků Transformers (ne, že se vám líbil film od Baye z vás opravdu nedělá skalního fanouška) je u nás sice málo, ale o to se každý z nich usilovněji snaží přiblížit tento fenomén těm dosud nezasvěceným. Pokud tyto stránky budou fungovat dostatečně dlouho, určitě se na nich objeví spousta zajímavých a produktivních jedinců, proto by asi neškodilo hezky zaznamenat, kdo s námi tu cestu šlape už od začátku.

Prvním českým tf fanouškem, se kterým jsem se dostal do kontaktu, je jistě Jorssk. Tenhle chlapík se specializuje především na české recenze hraček nebo uploadování epizod původních seriálů s českým dabingem. Více vám určitě prozradí jeho profil na serveru YouTube.com. Vedle toho, že o Transfrmers snad ví víc než samotný zakladatel této stránky :), se Jorrsk i pravidelně živoří v dělání titulků k seriálům Generation 1. Navíc, pokud byste ze zahraničí chtěli nějakou figurku, ale nemáte prostředky na její dovoz, když ho hezky poprosíte, určitě vás zařadí do svého pravidelného výletu na zahraniční online obchody, jejichž výsledkem je vždy jednou za čas příchozí obří balík plný nejrůznějších předmětů, které si kdo u Jorsska objednal.

Na těchto objednávkách se často podílí i uživatel St. Ranger, majitel pravděpodobně největší sbírky Transformers hraček u nás (a to se prý soustřeďuje pouze na Decepticony). Poznávací znamení: tetování Guintessonů na levé paži. :)

Do přední linie nám nehchybí ani zástupkyně něžného pohlaví Hanyou, největší faninka Transformers u nás a pravděpodobně jedna z největších obdivovatelek Starscreama vůbec. A na webové diskuzi můžete narazit ještě na pár známých firem jako decepticon_legion nebo zástupce slovenských fanoušků palatinus. Na dané diskuzi se se všemi těmito fanoušky můžete potkat a v Redakci nebo zde uvedených lincích na ně i najít kontakt. Všichni si s vámi na naše společné téma jistě rádi poklábosí a až se tato naše prozatím skromnější komunita pořádně rozroste, určitě by nebyl od věci ani nějaký ten sraz.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.