Transformers - Víc, než se zdá

Čtenářský blog

Movie Deluxe Scorponok (video recenze)

Decepticon Scorponok se objevil, jak v seríálu G1, kde to byl obří headmaster, kterého řídil Lord Zarak, tak později v Beast Wars. V 2007 hraném filmu je to parťák Blackouta, který ho nosí na zádech. Filmová verze Scorponoka se sice netransformuje, nicméně jeho hračka to dokáže, takže není vyloučené že to umí, je to konec konců transformer ne?
Po zničení vojenské základny, pronásleduje Scorponok přeživší vojáky pouští, kde na ně posléze zaútočí a pár jich zlikviduje. Souboj se pak přesouvá do zdejší vesnice. Potom co ho Americká armáda odhalí se ho rozhodne rozbombardovat. Nicméně Scorponok sice přijde o ocas, ale nálet  přežije a zahrabe se. Dál už o něm ve filmu není ani zmínka. Předpokládá se, že je to jeden z Decepticonů, který přežil. Zarážející ovšem je, že neodpověděl na Starscreamovo svolávání. Mím názorem je, že byl zkrátka moc daleko.

Jak uvidíte ve videu, tak figurka mě mile překvapila. Po zkouknutí jedné recenze na youtube, jsem odhalil jeho třetí mód do kterého se může transformovat. V mém filmečku jsou samozřejmě všechny tři.


Foto.
Jaroslav "Jorssk" Šálek
Doprovodné foto: www.flickr.com
Poslední komentáře
28.03.2008 21:28:18: 2Jorssk: chvilku si počkej, někdy v květnu vyjde Deep Space Starscream, Premium verze ve stříbrném p...
07.01.2008 08:32:09: Do starscreama Voyager, bych šel jen kvůli tomu jak je teď vzácnej. Jinak ho moc jako postavu nemusi...
07.01.2008 01:35:19: Co vy kluci na tom Scorponokovi vidíte...:) takhle Starscream, to je charakter!
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.