Transformers - Víc, než se zdá

Generation 1

Uživatel Jorrsk se rozhodl na server YouTube.com vkládat epizody seriálu The Transformers, který se před více jak dvaceti lety stal základem nejen pro Generation 1, ale i Transformers univerza obecně.
(Epizody, které sem tak budeme vkládat, jsou s českým dabingem, ten prosím neberte nijak vážně, přecejen je v něm taky trocha nostalgie :)

Čtvrtá epizoda první série. Obsah se připravuje.
Pátá epizoda první série. Obsah se připravuje.
Šestá epizoda první série - Megatron dopravuje na Cybertron energii, aby tam pak znovu mohl vládnout. Na svou domovskou planetu se ale chtějí dostat i Autoboti, jelikož potřebují speciální součástku pro zraněného Optima.
Posledni komentare
06.05.2008 10:02:11: Žahavec je za trest, ale Hvězdolam je podle mě teda hezčí než Křikloun..a taky měl na Supermaxu hezč...
21.03.2008 15:03:21: Tak to mi nic neříká, to bylo asi na SuperMax dabingu, ne? Mě se teda víc líbí Křikloun, úplně nejho...
21.03.2008 13:49:49: páni, tak tenhle dabing si nepamatuju. Pro mě byl Starscream vždycky Hvězdolam...smiley${1}
Sedmá epizoda první série - obsah se připravuje.
Osmý díl první série. Obsah se připravuje.
Devátá peizoda první série. Obsah se připravuje.
Devátá epizoda třetí série - Zdánlivě neškodné pátrání Spikova syna Daniela po ztracených archívech Autobotů se změní v lítý boj s Galvatronem a jeho Decepticony.
Desátá epizoda třetí série - Grimlock a Daniel se omylem dostanou do cizí dimenze, kde je muž jménem Rudý čaroděj sužován nájezdy nepřátel své země. A nebo je to právě naopak?
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.