Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Co dál s Transformers Animated?

První řada nového seriálu ze světa Transformers je v plném proudu. Přestože se stále najde dost lidí se striktními výhradami, především za oceánem se tento pořad z produkce Cartoon Network stal velice populární. A co dál?
Vysílání seriálu probíhá prozatím na poměrně klidné a ustálené rovině. V obraze mohou být dokonce i v angličtině zběhlí čeští fanoušci. Ve speciální rubrice se můžete podívat jak na stručný obsah všech zatím odvysílaných epizod, tak zdroj ke stažení. Pro ty z vás, co stahujete neradi nebo k tomu nemáte prostředky, byla donedávna možnost prostřednictvím velice známého amerického fanouška s výstižnou přezdívkou FanofTransformers sledovat nové epizody na YouTube.com. Cartoon Network to ale už zřejmě přestalo bavit a jeho účet se všemi videi byl podle všeho zrušen. Snad se v budoucnu někdo jiný odváží seriál na YouTube vkládat, je taky ale velice pravděpodobné, že tomu tak nebude. Víc informací bohužel nemám, pokud se ale něco objeví, připíšu to třeba do komentářů pod článkem.

Už zítra se ale každopádně můžeme těšit na již desátou epizodu s názvem Sound and Fury (zvuk a běsnění(?) ) a od konce první série nás tak bude dělit už „jen“ 19 epizod. A dál? O sérii druhé se prozatím nic moc neví, přecejen, do konce té první máme ještě dost času.

22. června však do prodeje oficiálně přichází nová série Transformers Animated hraček. S některými kusy už jste se mohli setkat přes nějakou tu video recenzi, jelikož nedávno se na E-Bay začaly objevovat promo kousky pro opravdové fajnšmekry (a když říkám opravdové, tak myslím opravdové – taková figurka z předprodeje vás při opravdu živé aukci může přijít klidně i na 100 babek). Jak budou ale hračky vypadat si můžete prohlédnout už teď. Na těchto fotkách tak můžeme narazit nejen na už známé hrdiny, ale i na zcela nové postavy. Například Animated Jazz dle mého názoru vypadá naprosto skvěle a při pohledu do jeho, byť jen plastového výrazu ve tváři vidím, že Prowl bude mít na postu nejvíc cool robota sakra velkou konkurenci.

Sláva Transformers Animated se tak rozrůstá do všech směrů, pozadu tedy nezůstanou ani komiksy. IDW publishing, společnost, která společně s Marvel Comics vlastní práva na převedení Transformerů na komiksové stránky, se chystá vydat první Animated sbírku, kde se místo stávajících postav objeví například i veterán z G1 Hot Rod.
Vše zatím samozřejmě mimo český trh. :)

Doprovodné foto: Seibertron.com
Poslední komentáře
12.03.2009 18:55:17: KDY BUDE DALŠÍ SÉRRIJE ANIMATED?.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.