Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #1

Jelikož se od ukončení stávky hollywoodských scénáristů nové informace okolo Transformerů ze všech stran jen hrnou, asi bych nakonec nedělal nic jiného, než je tu všechny shromažďoval. Proto, vedle normálních novinek, se odedneška můžete těšit na přibližně týdenní zpravodaj shrnující nové info (nejen) okolo Transformers 2.

14. 2.
Shia LaBeouf se svěřil filmovému magazínu Empire s dalšími pracemi na Tf2. Přestože se setkal zatím jen s náčrty a kusy scénáře, Shia s velkým nadšením potvrzuje všechny Bayovy chvalozpěvy o obrovské dávce akce a spoustě nových robotů. „Ty náčrty, co jsem viděl, jsou naprosto neuvěřitelné. Snaha to zrealizovat je úplné šílenství, ale Mike se pro to prostě narodil.“ svěřuje se dvaadvacetiletý držitel ceny BAFTA.

14. 2.
Studio Dreamworks se dostává do křížku s Michaelem Bayem a tvrdí, že práce na filmu ještě zdaleka nejsou v takovém stádiu, v jakém by měly být a že dokončit ho do plánovaného termínu se pravděpodobně nestihne.
Jo, fakt???? Tak jak to, že 20 lidí z produkce zrovna stepuje v mý kanceláři a dalších 20 designerů hledá exteriéry ve dvou zemích??? Za datem premiéry si vždycky stojím - červen 2009!“ výstižně reagoval režisér a poté nezapomněl znovu připomenout, že většina postav a kostra scénáře (podle všeho zpracována jím samotným) je už hotova.

17. 2.
Dnes slaví režisér Michael Bay již třiačtyřicáté narozeniny! Všichni samozřejmě blahopřejeme. A co že dělá pan Blockbuster, když si chce odpočinout od našich robotů? Třeba si zajde do reklamy na vysokorychlostní internet a pár věcí tam vyhodí do vzduchu.

Žádné komentáře
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.