Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #3

Než se znovu pustíme do pomalu už klasických ohlédnutích za uplynulým týdnem, rád bych se vrátil k tématu okolo Transformers Animated. Uživatel Fan(nyní už bez of :)Transformers je znovu aktivní a opět nám přináší možnost kouknout se na nové díly. Více o tom kde je najít pak ve speciální rubrice věnované jednotlivým epizodám, ale teď už pojďme na to.
26. 2.
Na nedávném WonderConu byla herečka Rachel Taylor, která si v Transformers zahrála (samozřejmě děsně sexy) počítačovou analytičku Maggie, tázána ohledně návratu její postavy ve druhém díle. Přestože sama zatím neví nic oficiálního, o zopakování své role pochybuje. Maggie prý viděla jako jednorázovou postavu a ve dvojce by tak zase ráda nechala prostor někomu jinému, svěřila se.

28. 2.
Hollywoodský filmový průmysl se tak tak vzpamatoval ze scenáristické stávky a už mu hrozí pro změnu zase stávka herců. Přestože Bay přiznává, že další stávkování už by film totálně položila na lopatky, zůstává optimistou a věří, že k tomu nedojde. To my taky, Míšo, to my taky...

Tak přiznávám že tentokrát toho moc nebylo, ale jak říkávala moje prababička: „Radši ať se neděje nic, než aby se dělo něco špatného“, jakože v našem případě se toho může pokazit opravdu hodně. Doufejme tak, že následující týden nám přinese jen samé dobré zprávy.

No co, když už nic, tak alespoň....

 
Žádné komentáře
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.