Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #4

A je tu další souhrn událostí. Kvůli časovým výkyvům jsem musel trochu posunout dobu vydání. Výčet novinek posledního týdne tedy odteď očekávejte vždy v pondělním odpoledni. (Není však podmínkou, že to bude každý týden, i ve světě Transformers ty novinky občas váznou. :)


4. 3.
Vysílání první série Transformers Animated na americkém Cartoon Network není ještě ani v polovině a už bylo ohlášeno datum uvedení na DVD. Prozatím se ale bude jednat pouze o 70minutový pilot Transform and Roll Out, který tak do prodeje vyjde 17. červena, samozřejmě pouze v Americe.

V úterý se také objevila informace, že Transformers 2 se budou z největší části natáčet ve Filadelfii a Washingtonu. Sama o sobě zpráva nijak převratná, můžeme podle ní ale už doufat, že výběr lokace je už konečně konce a tak by se brzy mohlo začít s natáčením. Jenom by to ještě chtělo dodělat ten scénář...

5. 3.
Transformers jsou opět nominováni. Za vhodného kandidáta na Nejoblíbenější film si ho vybraly americké ratolesti ze stránek Nickelodeon Kid's. Za soupeře v této kategorii jim pak budou třeba třetí Piráti z Karibiku nebo Alvin a Chipmunkové.

6. 3.
Jsou ohlášeny data vydání dalších produktů Transformers Animated. Paperback s názvem Attack of the Dinobots (Útok Dinobotů) vyjde 6. května, pro menší fanoušky pak server Amazon.com ohlásil prodej nějakých těch omalovánek, ale to už se nás snad tak netýká. :) Pokračovat se ale bude také v komiksovů vycházejících přímo z televizních příběhů.

9. 3.
Chris Ryall, autor chystaného komiksu Religon of Starscream, o kterém jsem se nedávno zmiňoval, se nechal slyšet, že tato chystaná série, odehrávající se před Transformers 2 bude mít v celkové mytologii mnohem větší váhu než se původně zamýšlelo a pro nedočkavce na Transformers 2 by to tedy mohla být zajímavá rozcvička. Připomínám, že komiks v Americe vychází v dubnu 2008.
Žádné komentáře
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.