Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #5

Po poměrně klidných čtrnácti dnech přináším další souhrn toho mála, co se za tu dobu událo. Informací okolo Transformers 2 se poslední dobou ven opravdu moc nedostává a tak nám nakonec nezbývá než jen čekat a doufat.
11. 3.
Další hledání lokalit pro druhý díl. Zatímco posledně Bay ze států nevytáhl paty (Filadelfie, Washington), nové zprávy hovoří o možném využití exteriérů v Egyptě. Jen abychom nakonec nezjistili, že pyramidy kdysi sloužili jako přistávací rampy pro lodě Transformerů. :)

12. 3.
Tomuhle jsem původně chtěl nechat samostatnou novinku, přecejen nic převratného to není. Přesto zvláštní zajímavost. Britští vědci podle všeho zahájili první krok při designu skutečných transformujících se robotů s umělou inteligencí. Různé polohy a přeměny by jim tak měly dopomáhat k lepšímu zdolání terénu nebo vykonání dané práce. Má se prý jednat o veliký přínos pro zdravotnictví, zkoumání vesmíru nebo záchranné akce. Výzkum tohoto prototypu pomocníka však vědce přijde na 4,6 milionů liber (cca 150 milionů korun).

13. 3.
Na oficiálních stránkách Michaela Baye začal odpočet premiéry Transformers 2. Míša už se určitě taky těší, bezmála 500 dní na ukazateli nám na náladě ale rozhodně nepřidá. Byly však zaznamenány nové zprávy ohledně hledání lokalit k natáčení. Dalším státem na seznamu je americký Deatroit (kde se mimochodem odehrává i děj seriálu Transformers Animated).

15. 3.
Vychází trailer na druhou sérii Transformers Animated. Celá ukázka je ve velice humorném duchu, nevylekejte se proto. Přes několik zmatečných záběrů je celkem jistá jedna věc: na Zemi dorazí další tým Autobotů, tentokrát to ale vypadá na opravdové profíky. V traileru si můžete všimnout Ultra Magnuse, Sentinel Prima nebo Jazze.


18. 3.
A teď trochu bulváru. Shia LaBeouf, představitel Sama Witwickyho z Bayových Transformers, byl na tento den předvolán k soudu, jelikož se ale nedostavil, musí teď policii zaplatit pokutu v hodnotě jednoho tisíce dolarů. A čím že se provinil? Napadl drzého fotografa? Vymočil se v opilosti na veřejném prostranství? Ne, jenom si zapálil kde neměl. Tak se zdá, že kamikadze okolo práv kuřáků nezažíváme jen my.

24. 3.
Hračky seriálu Transformers Animated pomalu začínají vylézat z děr. Na webu už se množí spousta video recenzí a například server Big Bad Toy Store, který své produkty posílá i do České republiky, už začal dělat předobjednávky. Takže fanoušci tohoto seriálu rozhodně neváhejte a kupujte, než bude pozdě.
Poslední komentáře
25.03.2008 19:21:20: joo, ač Animated nijak moc nemusím, tak na Jazze se těším smiley${1}
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.