Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #6

Stejně jako byl minulý měsíc velice bohatý na zprávy o nových lokalitách vybraných pro natáčení Transformers 2, tak se teď hezky množí nejen fota převážených vozidel, která v prvním dílu fungovala jako alternativní módy hlavních hrdinů, ale i zcela nové informace o samotném příběhu.

28. 3.
Poprvé fanoušci zaregistrovali několik policejních Saleen Mustangů, pod jejichž kapotou se v prvních Transformers schovával Decepticon Barricade. Takto už tedy, i přes rozpačité vytracení z finále jedničky, nemůže být o jeho návratu pochyb.

2. 4.
Další spatřené vozidlo, tentokrát samotný náklaďák Optima Primea. Den na to jsou už na světě i fotky Ratcheta a Ironhidea. Nasnadě je tak otázka, zda-li se už konečně začíná natáčet.

4. 3.
Informace, kterou už jste možná zaznamenali z jiných českých serverů (nestihl jsem to sem vložit v čas),a sice o nových charakterech pro Transformers 2. Vedle pár nových armádních hochů, ředitele FBI, reportéra CNN nebo Samova spolubydlícího na Princetonu – Sam na univerzitě?(!), by nás měl zajímat především možný výskyt Constructiconů. Pro ty, co se s tímhle pojmem ještě nesetkali, Constructiconi je název pro šestici Decepticonů transformující se v jeřáby, bagry atd. Jejich zvláštností je, že se společně dokáží složit v Devastatora, ze setkání s nímž zareznou tříselné obvody i Optimu Primeovi.

Jestli se ale tihle hoši mají v Transformers 2 objevit, už teď si můžeme být jistí několika změnami. Bay už totiž v jedničce použil jak jméno Bonecrusher (jeden z Constructiconů a ano, ten, co mu Prime uřízl hlavu) a i Devastator, které režisér bezmyšlenkovitě vybral pro Decepticona měnící se v tank, jinak také Brawla (Hasbro mu říkalo, že je to blbost). Především však nezapomeňte brát všechny tyto zprávy s rezervou, může se totiž jednat pouze o tah kamuflující skutečné informace.

Mimo hlavní zprávy bych se ještě rád vrátil k seriálu Transformers Animated a připomněl, že minulý víkend na americkém Cartoon Network skončila první řada, ale už zase tento nás však čeká druhá.
A podle dosavadních výsledků ankety o ní budu znova psát.

Poslední komentáře
27.04.2008 10:13:54: No podle mě se tam opravdu spíš hodí ti combaticoni, a jestli půjde opravit Megatrona, tak by určitě...
10.04.2008 08:32:53: Hele třeba to bude úplně jinak. Když řeknou že ve filmu budou constructiconi tak tam nemusi být všic...
09.04.2008 15:28:48: Na to jsem málem zapoměl, že Swindla už použili, blbci. Pitomý slovíčkaření. Prostě padla zmínka o D...
09.04.2008 14:48:51: Možná to nebudou Constructiconi, ale Combacticoni. Přeci jen to vojenské je Bayovi bližší a žádný s ...
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.