Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #6 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7664":
Starsflame
No podle mě se tam opravdu spíš hodí ti combaticoni, a jestli půjde opravit Megatrona, tak by určitě šlo i Blackouta a když tam bude i Swindle...

I když já osobně bych tam brala vzušné komando (Skywarp a Thundercracker). Přinejmenším jeden z nich by tam opravdu mohl být, aby aspoň někdo z Decepticonů byl na Stascreamově straně, takže by jsme se naonec mohli i dočkat bitvy mezi Decepticony.
____________________________
největší fanynka TF v ČR XD
Jorssk
Hele třeba to bude úplně jinak. Když řeknou že ve filmu budou constructiconi tak tam nemusi být všichni. Jejich team se klidně může skládat třeba jen ze tří robotů, kteří se nebudou stavět do žádného giganta. Jestli tam Bay chce mít nějaký stavební decepticony tak mu třeba stačí bagr, jeřáb a míchačka.
____________________________
"To Punish and Enslave"
st.ranger
Na to jsem málem zapoměl, že Swindla už použili, blbci. Pitomý slovíčkaření. Prostě padla zmínka o Dinobotech, ale ty se mi do filmu nehoděj. Taky padla zmínka o Unicronovi a to už vůbec ne. Tak možná pro tej díl až bude ve filmu aspoň 50 botů a jenom 3 lidi. Čím víc lidí tím větší opruz.
Jorssk
Možná to nebudou Constructiconi, ale Combacticoni. Přeci jen to vojenské je Bayovi bližší a žádný s Combacticůnů ještě ve filmu nebyl použit. Jen by měl zajímalo jak by dopadl Swindle. Jestli by vyfasoval novou bodobu a nebo by velel Combacticonum v tom svem cervenem auto modu.Bay Dinoboty nesliboval, o tech se zminoval jen nejaky ten jeho spolupracovnik, ze se jim libi dinoboti a constructiconi a ze uvazuji o jejich vlozeni do dvojky. Bay pak dinoboty prozatim zamitnul.
____________________________
"To Punish and Enslave"
st.ranger
Bay taky sliboval Dinoboty. I kdyby tohle nebyl fake, tak jenom se jménama Decepticonů to podělal mistrovsky. Tím, že tank dostal jméno Brawl vyřadil Combaticony, kteří jsou podle mě daleko užitečnější pro film než Constructiconi. Jenže už Blackout se měl původně jmenovat Vortex (člen Combaticonů), poté ho taky přejmenovali na Soundwave. A Bay prohlásil, že nechce opakovat dopravní prostředky, pokud se nejedná o tu samou postavu. Pokud v přístím filmu bude nějakej ten kombinátor, tak jsem akorát zvědavej, jak dlouho vydrží bejt v celku do své smrti a jak to hasbro vyřeší s hračkama. No, uvidíme. Pořád zbývá 443 dní.

 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.