Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Souhrn událostí #7

Zdoláním roční hranice, která nás dělí od premiéry Transformers 2, po celých třech měsících konečně oprašujeme rubriku Souhrn událostí. Na co si tedy posvítíme tentokrát?
 
 
 
 
Než se vrhneme na novinky ohledně Revenge of the Fallen, podívejme se na seriál Transformers Animated, jehož druhá sezóna skončila 5. července dvouepizodou Bridge Too Close (profily zbývajících dílů dodám). Práce na třetí sérii už jsou v plném proudu, ale datum vydání prozatím potvrzeno není, evidentně si budeme muset chvíli počkat. Série čtvrtá je pak podle tvůrců velmi pravděpodobná.

26. 6.
Josh Duhamel, představitel role kapitána Lennoxe z prvních Bayových Transformerů poskytl časopisu Empire rozhovor ohledně dvojky. Během samotného rozhovoru se redaktorům podařilo z Duhamela vypáčit velice zajímavou větu: „Počítám, že s KÝM bude moje postava spolupracovat, pro ni bude asi největší změnou.“ Tím některým fanouškům jakoby potvrdil některé ze starších spoilerů, že v novém filmu se Autoboti a Decepticoni budou muset spojit proti mnohem mocnějšímu nepříteli. Pravděpodobnější vysvětlení ale je, že Bay četl moji povídku. :)
10. 7.
Po nekonečných tahanicích ze strany Michaela Baye na poli války formátů, dnes, když HD-DVD padlo, první Transformers konečně vyjdou na Blu-Ray – konkrétně 2. září. Ironií však je, že obsahově je tato dvoudisková edice téměř identická s HD-DVD verzí. Pro klasické DVD navíc konečně vychází figurka Megatrona (z dárkového balení o loňských Vánocích jsme doteď znali jen Optima). Jestli se ale Megatron dostane i k nám, těžko říct.

POZOR! Vedle novinek se na internet postupně dostává i spousta spoilerů, pro jejich přečtení se podívejte do profilu filmu Transformers: Revenge of the Fallen.

A konečně perlička na závěr. Tak dlouho jsem nad tím sám přemýšlel, až to jeden ze zahraničních fanoušků konečně zrealizoval: Fan art náčrt Transformera s alternativním módem batmobilu.
Žádné komentáře
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.