Transformers - Víc, než se zdá

Novinky

Ještě než se letošní Oscaři rozjedou naplno, můžou se Transformers rozcvičit hned na několika menších oceněních. A Chybět nebude ani nějaké to info o očekávaných Transformers 2.

26. prosince ve 20:00 (čti 27. prosince ve dvě ráno :) byl na americké kabelové stanici Cartoon Network konečně odvysílán 90minutový animovaný film Transform and Roll Out!, který je předskokanem nového seriálu, jenž se začne vysílat 5. ledna příštího roku. A jak to dopadlo?

Transformeři konečně zvedli zadky z pohodlných sedaček kinosálů, aby se mohli natáhnout u vašeho DVD přehrávače. Ale pozor na to, kterého si vyberete; je jich totiž zase víc, než se zdá.

Ano, nová televizní série ze světa Transformers nám už pomalu klepe na dveře. Přestože totiž vysílání celého seriálu započne až někdy během ledna příštího roku, už 26 prosince ve 20:00 uvede Cartoon Network pilotní film sestavující se ze tří epizod.

Ještě jsme nestačili ani pořádně strávit první příval velkých robotů z vesmíru a už se vášnivě diskutuje o dalším. A jelikož tento web vznikl až delší dobu po vydání prvních informací o Transformers 2, neškodilo by menší souhrnné info:

1  
2  
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.