Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#1 Transform and Roll Out! (první část)

Uprostřed pustého vesmíru se setkáváme s pracovní jednotkou Autobotů, která opravuje a udržuje vesmírné teleporty. Bumblebeeho, Prowla, Bulkheada a Ratcheta vede mladý Optimus Prime, který se stále nedokáže smířit s životem opravářského robota a chce alespoň jednou zažít nějaké pořádné dobrodružství.

A to se mu splní, když jeho posádka na jednom asteroidu nalezne Prajiskru, zdroj nepředstavitelné síly a stvořitel všech Transformerů. Takový nález je poměrně šokující, stejně tak, jako že se k Autobotům právě blíží bitevní loď Decepticonů, čili těch, kteří měli být již před staletími vyhubeni.

Družinu v decepticonském korábu vede lord Megatron a jeho pobočník Starscream. Megatron se na vlastní pěst vydá na palubu lodi Autobotů a pokusí se zmocnit Prajiskry. Zčásti díky Autobotům a zčásti díky pokusu o atentát zinscenovaný Starscreamem se Megatronův plán nezdaří a společně s Autoboty havaruje na neznámé planetě, Zemi. Zatímco loď Autobotů spadne do moře a její posádka se uloží do kriospánku, těžce poškozený Megatron dopadá na pole daleko od civilizace, kde ho objeví jeden malý chlapec.

O 50 let později se ocitáme v Deatroitu budoucnosti, který se stal světovým centrem pokroku díky profesorovi Isaacu Sumdacovi a jeho průkopnickému objevu využívání robotů. Při jednom z rutinních pokusů v jedné z jeho laboratoří po aplikaci nanobotů zmutuje šváb a začne extrémně rychle růst a požírat vše, co mu přijde do cesty a pro celé město se tak stane nositelem zkázy.

Youtube: Začněte zde
Download:
Transformers Animated Special Transform and Roll Out DSR XviD-ORENJi
(obsahuje i následující dvě epizody)
Žádné komentáře
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.