Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#11 Lost and Found

V naději, že Megatron stále žije, se na Zemi dostávají dva Decepticoni. Jejich přesvědčení se záhy ukazuje jako oprávněné, když se s nimi jejich velitel spojí. Nařídí jim pracovat v utajení, Lugnut, poněkud prostší, o to však oddanější Megatronovi, si proto jako alternativní mód vybere velký bojový letoun. Poté Blitzwing, trochu výstřední postava se třemi tvářemi a tedy i rozpolcenou osobností, si nejdřív nemůže vybrat mezi stíhačkou a tankem, nakonec si proto vybere oboje.

Dalším úkolem pro ně je vzít Sarin klíč a poté získat i Prajiskru, Autoboti se tedy rozhodnout opravit svou loď a odcestovat s ní daleko z dosahu Decepticonů. Proti tomu Sari nejdřív radikálně protestuje, jelikož nechce o své přátele přijít, nakonec jí však domluví Ratchet a tak se pomocí klíče loď dostane znovu do provozu a její obrané systémy si hravě poradí s útočícími Decepticony.
Autoboti tak už nemají důvod k odchodu.

Později Lugnut a Blitzwik konečně přicházejí k sobě, jsou však značně poškození a hlavně zahanbení, že zradili Megatronovu důvěru. Z ničeho nic se ale objevuje Starscream a za podání pomocné ruky od nich požaduje loajalitu k němu.

YouTube: Začněte zde
Download: Transformers Animated - 11 - Lost and Found.avi
Poslední komentáře
13.03.2009 17:08:54: TEN BLITZWING JE ALE LEGRAČNÍ JAK MĚNÍ TVÁŘEsmiley${1}.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.