Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#15 Megatron Rising (první část)

Artefakt nalezený doktorem Sumdacem v předchozím dílu se zdá být ještě zásadnější, než to ze začátku vypadalo. Nejedná se totiž o žádného podřadného Decepticona, ale o zdevastované tělo samotného Megatrona! Sumdac Okamžitě začne s jeho opravami, ale Megatron dobře ví, že bez Sarinina klíče svou starou sílu nikdy nezíská.

V táboře Autobotů mezitím dochází k velkým rozepřím. Prime se od Bulkheada a Prowla teprve teď doslýchá, kde jsou Dinoboti, a vydává se tak za nimi kvůli spojenectví proti Decepticonům. Grimlock a jeho bratři mají ale dost starostí sami se sebou a šarvátky mimo jejich ostrov je vůbec nezajímají.

Optimus se také ze strachu před útokem Decepticonů konečně rozhodne odebrat Sari její klíč. Vůdce si myslí, že vše dělá pro širší dobro a jedná správně, brzy však zjistí pravý opak.

Zatímco Starscream se vydává do Sumdacovy laboratoře, kde s hrůzou zjišťuje, že Megatron je stále naživu, Decepticoni Blitzwing a Lugnut si jdou pro klíč. Takže jen co se dostal k Autobotům, už je v rukou nepřítele. Všichni Decepticoni se nakonec setkávají v laboratoři, a Megatron tak konečně může skončit se svou přetvářkou, a doktor Sumdac až příliš pozdě zjišťuje, co způsobil. Decepticoni přinášejí klíč a znovu zhotovují tělo svého pána.
Poslední komentáře
12.03.2009 18:26:09: HELE NĚKDY MÁ megatron cybernetickou formu a někdy zemskou formu,ale to je dost divný co?.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.