Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#16 Megatron Rising (druhá část)

Po Megatronově vzkříšení začíná lítý boj o držení Prajiskry. V porovnání s vůdcem vojenských robotů se však Autoboti opět nestávají ničím jiným, než jen partičkou dělníků. Vzdát se ale nehodlají.

Než si to ale Megatron vyřídí s Autoboty, musí vymýtit zradu z vlastních řad a tvrdě potrestá Starscreama za jeho sabotáž, která mu na 50 let přivodila tak žalostný stav (a Starscream pak skutečně vypadá, že je mrtev). Mimo Autobotů a Decepticonů se však na scéně objevuje i Blackarachnia, o které víme, že chce pomocí Prajiskry zvrátit svůj stav na hranici Transformera a organické bytosti, - její dějová linie však brzy vyzní do ztracena.

Finální bitva mezi Autoboty a Decepticony se uskuteční u Archy, lodi, kterou se Autoboti dostali na Zemi a na jejíž palubě se nachází Prajiskra. Společným úsilím Optima, Sari (která dokazuje, proč si Prajiskra vybrala ji, jako držitele klíče) a nakonec i doktora Sumdaca (který za Megatronovo řádění převzal plnou odpovědnost) se podaří Megatrona zastavit, než se s Prajiskrou úplně propojí. Ta je nakonec zničena a Megatron mizí. Poražen a poškozen tak opět nachází nedobrovolné spojenectví s doktorem Sumdacem.

Žádné komentáře
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.