Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#3 Transform and Roll Out! (třetí část)

Z Autobotů se na Zemi stali nefalšovaní superhrdinové. Zachraňují lidi s hořících domů, bojují se zločinem a dokonce mají i svou vlastní „tajnou základnu“, opuštěnou továrnu doktora Sumdaca.

Malér na sebe ale nenechá dlouho čekat; Starscream se dostane na Zemi, zaútočí na vojenskou letku a vezme na sebe podobu jedné ze stíhaček. Poté zaútočí na město a zajme doktora Sumdaca, kapitána policie, starostu města a Bumblebeeho. Výměnou za jejich životy pak požaduje Prajiskru. Sari vymyslí plán, jak zajatce osvobodit. To se nakonec sice povede, ale pořád je tu Starscream, který se pachtí po Prajiskře. Ve finálním souboji je Starscream poražen a Optimus umírá. Sarin klíč má však mnohem větší sílu než si kdo myslel a probouzí tak Primeovu jiskru opět k životu.

Na konci toho všeho se opět setkáváme s doktorem Isaacem Sumdacem. Mužem, který před padesáti lety učinil objev, který znamenal začátek jeho robotického impéria. Kdo ví, zda-li by mu Autoboti odpustili, kdyby zjistili, že doktor ve své laboratoři uchovává jejich nejhrozivějšího nepřítele.

YouTube: Začněte zde

Poslední komentáře
14.01.2009 15:08:33: JAK SE STARCREAM DOZVĚDĚL OTOM ŽE JE ALSPARK JE NA ZEMI?smiley${1}
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.