Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#6 Blast From The Past

Autoboti by se rádi přiučili něčemu z naší historie a tak se rozhodnou to vzít opravdu „od Adama“ a navštíví městské prehistorické zoo s robotickými replikami dinosaurů. Jak už ale víme, Bulkhead je docela nešika a tak při exkurzy modely tří dinosaurů zdemoluje. Stroje jsou proto odvezeny do laboratoře doktora Isaaca na opravu, kde je jimi poměrně silně zaujat Megatron. Ten doktorovi namluví, že Autoboti jsou jeho přátelé, ale že by nerad, aby o něm zatím věděli. Isaac mu to zbaští i s navijákem a společně se svým novým kolegou začne vylepšovat modely dinosaurů, aby z nich nakonec udělal Dinoboty.

Mezitím odvádí Prowl Bulkheada na jeden malý neosídlený ostrov, kde se ho snaží naučit kontrole jeho pohybů. Jediným výsledkem však je zdecimování půlky lesa.

Dinoboti jsou slavnostně představeni široké veřejnosti, Megatron si ale neodpustil pár menších úprav a roboti tak začnou ničit celou zoo. Při následné bitvě s Autoboty pak opět značně figuruje Sarin klíč, který v Dinobotech probudí život – jiskru. Při dalších úpravách Megatron Grimlockovi a ostatním Dinobotům namluví, že Autoboti jsou zlí, což vyústí v další boj. Když už je ale bitva skoro prohraná, Bulkhead se rozhodne přijmout své vlastní já a udělá to, co umí nejlíp: hrubou silou z Dinobotů pořádně vymlátí duši. Ti jsou poté uvězněni kvůli dalším testům a úpravám, ale Autobotům něco nesedí. Konkrétně Prowl v nich cítí život – ví, že Sarin klíč s nimi něco udělal. Proto se nakonec s Bulkheadem (aniž by o tom věděli ostatní) rozhodne Dinoboty nechat žít na onom opuštěném ostrově, kde nikomu nemohou ublížit. V závěru epizody však zjišťujeme, že kromě sršení ohně umí Dinoboti ještě jeden trik.

A sice transformovat se do robotího módu.

YouTube: Začněte zde
Download: Transformers Animated - 06 - Blast From the Past (HQ).avi

Poslední komentáře
12.03.2009 18:41:13: TEN MEGATEON JE ALE PADOUCH.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.