Transformers - Víc, než se zdá

Série 1

#9 Along Came a Spider

Nadchází halloweenská noc a Sari se rozhodne Autoboty do tohoto svátku zasvětit. Všechny ale čeká podivné zjištění, Optimus totiž zdá se trpí lehčí arachnofobií. Jako na zavolanou tak koledníky chodící od domu k domu skutečně napadne obrovský pavouk, ve skutečnosti Decepticonka Blackarachnia. Nic ale není tak jak se zdá a po souboji s Optimem, který se jí snaží zabránit ve zneužití Sarinina klíče (Blackarachnia je totiž zčásti organická, a podle všeho to chce s pomocí Prajiskry zase navrátit do normálu), Blackarachnia odchází neznámo kam.

Opět máme příležitost nahlédnout do minulosti, tentokrát s Optimem. Při prohlídce jedné planety se svým poněkud nabubřelým přítelem Sentinel Primem a milostný trojúhelník doplňující Elitou 1, se střetnou s podivným druhem obrovských organických pavouků. Optimovi a Sentinelovi se ze smrtonosné pasti podaří jakž takž vyváznout, Elita však zůstává v útrobách pavoučích jeskyní.

Elita se ale nenechá zahubit jen tak snadno. Má zvláštní schopnost nakrátko vstřebat sílu a schopnosti jiných Autobotů (pro představu, něco jako Rouge z X-menů :). Přestože si není jista výsledku, vyzkouší to na pavoucích, následkem čehož zmutuje v něco mezi Transformerem a organickým tvorem.
Nadále tak už není Elita 1, stala se z ní Blackarachnia.

YouTube: Začněte zde
Download: Transformers Animated - 09 - Along Came a Spider.avi

Poslední komentáře
20.02.2011 09:04:54: http://morethanmeetstheeye.wgz.cz/serie-1http://morethanmeetstheeye.wgz.cz/serie-1/9-along-chttp://m...
09.07.2009 21:34:03: NEsmiley${1}
12.03.2009 21:56:36: 1) Vypni si prosímtě Caps Lock, je to dost neslušný a především nepříjemný to číst. 2) Tyhle stránk...
12.03.2009 19:29:56: TAM UŽ JE DRUHÁ VSPIMÍNKA.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.