Transformers - Víc, než se zdá

Série 2

#1 Elite Guard

Porazit samotného Megatrona a jeho družinu rozhodně není nic snadného, obyvatelé zdevastovaného Deatroitu ale Autoboty přesto slávou zrovna neověnšují. Optimus a ostatní však teď mají větší problém, než opravovat pochroumané budovy a vztahy s pozemšťany. Na Zemi se totiž dostává vesmírná loď samotné Elitní gardy Cybertronu, sestavující se z Jazze, později velice zvědavého, co se organického života na planetě týče, Sentinela Prima, věčného Optimova rivala, a jejich velitele Ultra Magnuse.

Tato skupina na Zemi odcestovala nejdříve proto, aby zajistila nově objevenou Prajiskru, jelikož ta ale byla zničena, Optimus a jeho posádka jsou z tohoto činu obratem obviněni. Prime vykládá svůj příběh, ale jen těžko se dá uvěřit tomu, že „nějaká banda retardovaných horníků (slova Sentinela Prima)“ by dokázala porazit velkého Megatrona.

Část jejich příběhu se však přecejen prokáže. Prajiskra totiž nebyla zcela zničena, ale spíš roztroušena do okolního prostředí. Jeden kousek tak ovládla montážní linku bojových policejních strojů, která se tím vymkne kontrole, a proti které tak musí obě skupiny Autobotů spojit své síly.

Kdo také nebyl rozhodně zničen je Megatron, který teď s Blitzwingem a Lugnutem obnovuje své síly. Po znemožnění příležitosti získat Prajiskru se teď ale soustředí na něco jiného; pomocí nejbližšího vesmírného mostu chce znovu dobýt samotný Cybertron. A, byť nedobrovolně, profesor Isac Sumdac mu v tom pomůže.

YouTube: Začněte zde
Download: Transformers Animated - 17 - The Elite Guard.avi
Poslední komentáře
21.02.2010 14:20:16: thravne můžeš poknot s postavami?mě to přijde že to trvá něják dlouho?hodně štěstí
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.