Transformers - Víc, než se zdá

Série 2

#3 Mission Accomplished

Jednotky Autobotů ze všech možných koutů galaxie hlásí decepticonské nájezdy. Jak Elitní garda, tak Optimova skupina jim tedy musí vyrazit na pomoc, a Primeovu argumentu, že víc je třeba se zabývat problémem s Decepticony na Zemi, zrovna nenahrává fakt, že od příjezdu Ultra Magnuse a ostatních se zatím žádný Decepticon neobjevil.

Do dění navíc přicházejí doslova další střípky zdánlivě zničené Prajiskry. S jedním takovým se spojí Starscream a tím se stane nesmrtelným – jak se ukáže, ani to však k poražení Megatrona nestačí. Další kousek se pak objeví v jednom z deatroitských vlaků, který se vzápětí vymkne kontrole. Prime tak na svého velitele nejen zapůsobí silnými vůdčími schopnosti při zastavení vlaku, ale navíc i potvrdí svá tvrzení o Decepticonech, když se na scéně objeví po „další dávce“ lačnící Starscream.

Ten je tak uvězněn a společně s Elitní gardou odlétá ze Země. Prime a ostatní však mohou zůstat, což těší především Sari. Špatná zpráva ale je, že Megatron do okolních soustav vyslal všem Decepticonům rozkaz k mobilizaci.
Zdá se, že válka opět začíná.

YouTube: Začněte zde
Download: Transformers Animated - 19 - Mission Accomplished.avi
Poslední komentáře
07.06.2012 19:51:06: Skateboarded once fell off didn't like it, that's why I've never attempted surfing kurs windsurfingu
14.05.2012 01:20:41: Hiring institutions work just by being sure that qualified applicants can be synchronised aided by t...
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.