Transformers - Víc, než se zdá

Série 2

#7 A Fistful of Energon

Prowl a Bulkhead na ostrově pátrají po Dinobotech, z ničeho nic se z lesa vyřítí Grimlock a zuřivě na oba vetřelce zaútočí. Prowl však použije elektromagnetický generátor, který mu půjčil Ratchet, a situaci hravě vyřeší.

Zanedlouho se ale objeví větší problém: Z lodi Elitní gardy putující vesmírem uprchne Starscream a vrací se na Zemi. Tuto zprávu zachytí nejen Autoboti, ale i Megatron, který na Starscreama vyhlásí odměnu. Prowl pak Starscreama vysleduje a vyráží na Měsíc svést s ním finální bitvu. Ratchet už začíná cítit, že moc spojená s EMP generátorem stoupla Prowlovi do hlavy.

Na Měsíci se překvapivě objeví i lovec odměn Lockdown, který se i přes prvotní zdráhání s Prowlem spojí a společně tak Starscreama odchytnou. Podivné zjištění však prozradí, že není Starscream jako Starscream. Originál totiž zůstal na Měsíci a ostatní tak pronásledují dva jeho klony, navíc se zabudovanými výbušninami. Prowlovi při řešení dalších problémů opět roste sebevědomí díky silnému brnění od Lockdowna, nakonec však začne chápat, že všechna ta nová vylepšení ho mění v někoho, kým sám není, a nakonec se jich vzdává. A Starscream kuje pikle na další odvetu.

YouTube: Začněte zde
Download: Transformers Animated - 23 - A Fistful of Energon.avi
Poslední komentáře
30.05.2009 19:15:26: ODKUD MÁ LOCKDOWN TO BRNĚNÍ.
31.05.2008 21:04:50: Já vím, zítra to sem hodím, ale díky za postřeh. :)
31.05.2008 20:53:27: chybi tady dil o constructionech- Rise of the Constructicons.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.