Transformers - Víc, než se zdá

Filmy

Transformers: Revenge of the Fallen (Tf 07)

Až do premiéry filmu bude tento profil sloužit k přehledu spoilerů o něm. Než do něj tedy vstoupíte, dobře se rozmyslete, jestli místo možného vyzrazení děje nehledáte jen klasické filmové novinky. Film jinak bude mít premiéru 25. června 2009 a režírovat ho bude opět Michael Bay. Do hlavních rolí se vrací Shia LaBeouf, Megan Fox, John Turtorro či Josh Duhamel.
Vstup na vlastní nebezpečí!
 
26. 6. – Odkoukáno ze samotného natáčení: Sam během vyučování na pensilvánské univerzitě nesouhlasí s učitelovým výkladem, začne mluvit o kvantové fyzice a jak se Einstein svými teoriemi mýlil. Pak začne na tabuli malovat podivné znaky – jinými slovy, Sam začíná tak trochu šílet, mnoho fanoušků se domnívá, že je to kvůli Prajiskře, nebo možná jedné její části, kterou si Sam podle všeho nechal.


25. 6. 2008 – Nový obrázek a dokonce i video (níže) z natáčení představují malého Transformera podobného Frenzymu. Ten to na konci jedničky sice docela ošklivě schytal, ale nemůžeme vyloučit ani možnost, že to je opět on. Pravděpodobnější ale je, že to je zcela nová postava, která v Generation 1 s Frenzym sdílí Soundwaveuv přístřešek. Nejpravděpodobnější možností je asi Decepticon Rumble.
??? - Pravděpodobně vůbec první várka spoilerů (snad ještě někdy z minulého roku) popisuje, že Megatronovi věrní Decepticoni v čele se Soundwavem a Shockwaveem se pomoci Matrice pokusí svého pána oživit. V tom jim ale budou chtít zabránit nejen Autoboti, ale i Starscream.
 
Copyright © 2007-2008.
Bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno kopírování veškerého zde publikovaného materiálu.
Pro další info se obraťte na mtmte@email.cz.